Или
Мене звати
RealBox
Обирай категорію
або гортай нижче
Привіт!
RealBox - це сервіс подарунків,
який допоможе вам створити
подарунок на будь-яке свято.
Ми цінуємо ваш час та нерви!
RealBox - це сервіс подарунків,
який допоможе вам створити
подарунок на будь-яке свято.
Ми цінуємо ваш час та нерви!

А як тобі
такі боксики?
Веселі та дуже креативні подарункові бокси!
Такий подарунок точно змусить усміхатися! Бокс може стати чудовим доповненням до основного подарунка :)
Веселые подарки
На будь-яке свято!
info
Це унікальні бокси із креативним дизайном. Такі подарункові набори точно піднімуть настрій будь-якій людині та підійдуть під будь-яке свято. Яскравий дизайн та позитивний настрій!
Бережно спакуємо ваш бокс
та доставимо за 1-2 дні
по Новій Пошті.

Бережно спакуємо ваш бокс
та доставимо за 1-2 дні
по Новій Пошті.
.

А тут різні
міксові наборчики
Тут бокси з міксовим наповненням усередині,
є набори для хлопців і для дівчат! Але! Не забувай!
У нас ти можеш створити індивідуальний бокс!
Обирай свій!
info
Тут різні міксові варіанти боксів, які ми зібрали із окремих предметів. Ти також можеш створити свій індивідуальний бокс використовуючи наш конструктор боксів.
Ви можете створити свій
унікальний бокс обравши
потрібні вам предмети,
коробку та колір стрічки.
Ви можете створити свій
унікальний бокс обравши
потрібні вам предмети.
Секретні
бокси
Як кіндер-сюрприз
Тут три типи боксів:
предмети, мікс та солодощі.
Оберіть тип подарунку нижче

Тут три типи боксів: предмети, мікс та солодощі.
Обери тип подарунка нижче:
Обери ціну коробочки:
Обери ціну коробочки:
Дивитися далі
Смотреть дальше
Смотреть дальше

Наприклад: в Гаджет Боксі - точно будуть гаджети, а в Леді-Боксі - буде косметика та різні жіночі предмети.
Тематичні секретні бокси
info
Замовляючи секретний бокс, ви не знатимете, які предмети лежать усередині, але ці предмети точно відповідатимуть тематиці вибраного боксу. Наприклад: у Гаджет Боксі – точно будуть гаджети, а у Блогер Боксі – буде камера тощо. Це крутий варіант подарунка, тому що ні сам замовник ні одержувач не знатиме, а що ж там усередині?
Ми не створюємо подарунки – ми створюємо емоції! Ви даруєте не речі – ви даруєте радість!
Не має твого

боксу?
Ти можеш зібрати свій індивідуальний бокс!
Просто додай потрібні тобі солодощі, напої та предмети та обери дизайн коробки! Легко!
Упс! Збери свій!
Конструктор боксів
info
Ти можеш зібрати свій індивідуальний бокс! Просто додай потрібні тобі солодощі, напої та предмети та вибери відповідну упаковку! У нас багато різних предметів для дівчат та хлопців! Все швидко та легко!
Відео
про секретні бокси

Популярні запитання

Чому ми?
Наш Instagram

Сюрприз Бокси та Подарункові Бокси в Києві та Україні.

Сюрприз Бокс - це оригінальна подарункова коробка з різноманітним наповненням усередині, але що саме буде там, ви дізнаєтеся тільки при відкритті свого боксу! Кожен із нас пробував кіндер-сюрприз, чи не так? Це чимось схоже, тільки тут ви можете вказати вік та стать одержувача, що допоможе нам цікавіше зібрати ваш подарунок.

Шукаєте хороший та надійний сервіс випадкових подарунків «Сюрприз Боксів»? Наша студія подарункових боксів «RealBox» пропонує найбільший вибір оригінальних сюрприз боксів для дітей в Україні та Києві. Ми створюємо унікальні коробки – сюрпризи з різноманітним наповненням усередині, наші коробочки підійдуть як дітям, так і дорослим будь-якого віку. Адже всі наші реал-бокси збираються з урахуванням статі та віку одержувача. Також ви можете вказати хобі та захоплення вашої дитини у коментарях до замовлення, це дасть нам додаткову інформацію, що у свою чергу покращить якість збору подарунка. За кордоном такі випадкові бокси називають Mystery Box, що буквально означає «таємнича коробка». У наших країнах альтернативною назвою стало слово «Сюрприз Бокс» - що дослівно означає «Сюрприз у коробці».

Історія появи «Mystery Box» або на наш «Сюрприз Бокса».

Перший так званий подарунковий сюрприз Бокс з'явився в Американському місті Сіетл, на одному з міських сайтів з обміну та продажу речей. Головна суть такого містера бокс була в тому, що людина злагоджувала в одну коробку речі, які йому вже не були потрібні, це могли бути реально потрібні і хороші речі, але він просто не використовував їх. Щоб продати все швидше, він ставив загальну ціну за кілька товарів і продавав усе це в закритому боксі, в який докидав ще кілька марних предметів, як бонус покупцю. У своєму оголошенні на сайті він вказував, що всередині боксу є як відомі, так і не відомі товари, чим викликав інтерес у потенційних клієнтів. Пізніше, він зрозумів, що можна зовсім не вказувати конкретно, які товари в його боксі, а наприклад просто написати "набори речей для дому" і поставити загальну суму. Після такого вдалого експерименту багато американців почали продавати свої речі в закритих боксах.

Найцікавіше, що подібний варіант продажу своїх речей у коробках не прижився у країнах СНД. Швидше за все наш менталітет кардинально відрізняється від американського та й фінансове становище, у зарубіжних друзів, теж набагато краще, що не можна не враховувати.

Сюрприз Бокси та Сюрпризатори з підбору подарунків, чи це тренд в Україні?

Можна точно з упевненістю сказати, що більшість людей, хоча б раз у житті, задавалися такими питаннями як:
  • "Що подарувати на день народження?"
  • "Що подарувати на Новий 2020 рік?"
  • "Що подарувати дівчині чи хлопцю?"
  • "Як обрати цікавий подарунок дитині?"
Чим довше живе людина, тим краще вона розуміє, що з кожним новим роком, все складніше зробити приємний подарунок-сюрприз своїй дівчині, хлопцеві або навіть батькам. Наш сайт-сюрпризів "РеалБокс" може допомогти вам вирішити це питання досить швидко. Ми радимо вам подивитися наш асортимент подарункових боксів та купити сюрприз бокс спеціально під критерії вашої людини, обов'язково вказати його вік, хобі та захоплення. Такі оригінальні коробки з випадковим наповненням – це тренд нашого часу. Адже сервіси подарунків переходять на зовсім новий рівень обслуговування клієнтів, вони пропонують не тільки сам товар, а також його упаковку у фірмовий бокс, вони можуть додавати відкрити з різноманітними привітаннями на будь-який привід, будь то День Народження або просто пару приємних слів без приводу. Адже найголовніше те, що відкриваючи такий сюрприз, людина отримує неймовірну кількість заряду емоцій, адже їй дуже цікаво, що там буде всередині щасливої коробочки.

Що може потрапити в Сюрприз Бокс, що там усередині?


Усередині такого випадкового боксу може бути багато чого, все залежить від того, який саме бокс ви замовили. Існують повністю рандомні подарунки, типу нашого «Classic Box», тут усередині може бути все, що завгодно. Навіть передбачити складно. Більш детально ви можете подивитися в наших відео про сюрпризи на сайті. А ось якщо ви хочете замовити сюрприз бокс з певною тематикою боксу, у такому разі ви точно розумітимете, в якому саме руслі збиратиметься ваша подарункова коробка. Наприклад, це може бути тематичний бокс з єдинорогом, де всі предмети будуть пов'язані з лише темою єдинорога. Або якщо ви вибрали бокс для блогера або гаджет бокс, то тут також можна частково зрозуміти яке наповнення буде у вашому сюрпризі. Також ми ведемо свою сторінку в інстаграм, де часто проводимо конкурси на безкоштовні подарунки та сюрпризи, підписуйтесь та стежте за нашим сервісом!

Будь-який наш сюрприз бокс ви можете замовити з доставкою до таких міст як: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Вінниця, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Івано-Франківськ, Суми, Полтава та інші.