Бездротові навушники Cat Style (Bluetooth)

690,00
грн.
Ці бездротові Bluetooth-навушники Hoco EW46 мають безліч характеристик, які роблять їх привабливими для дітей або дівчат. Ось докладний огляд основних особливостей:
  1. Унікальний дизайн: Навушники постачаються в чохлі у формі кішки з кільцем і шнурком для зручності перенесення, що може бути привабливим для дітей.
  2. Зручність для дітей: Вони підходять для дитячих вух, не викликають дискомфорту та не випадають під час використання, що дуже важливо для активних дітей.
  3. Якість звуку: Звук високої якості без шумів і спотворень, що дає змогу насолоджуватися музикою або розмовами без перешкод.
  4. Технологія TWS і Bluetooth 5.3: Забезпечують стабільне бездротове під'єднання на відстані до 10 метрів.
  5. Сенсорне керування: Це робить використання навушників дуже зручним, даючи змогу легко керувати відтворенням музики, перемикати треки та відповідати на дзвінки. Також підтримується голосове керування Siri, що робить їх ще зручнішими.
  6. Батарея: Навушники мають непогану ємність батареї, забезпечуючи до 4 годин відтворення музики та до 3 годин розмови. Кейс також обладнаний батареєю ємністю 300 мА·год, що дає змогу заряджати навушники під час перенесення та забезпечує до 150 годин режиму очікування.
  7. Сумісність з операційними системами: Навушники сумісні як з операційною системою iOS, так і Android, що робить їх універсальними для різних смартфонів і планшетів.
  8. Легкість і портативність: Вага навушників і кейса робить їх дуже легкими та зручними для перенесення.
З огляду на всі ці особливості, навушники Hoco EW46 можуть стати чудовим подарунком для дитини або дівчини, які цінують комфорт, якість звуку та стильний дизайн.