Музикальний зволожувач-нічник Space Capsule

390,00
грн.
Зволожувач повітря Remax RT-EM23 Space Capsule - оригінальне поєднання ефективного зволожувача повітря, нічної лампи та музичної скриньки. Модель реалізована у вигляді космічної капсули з ілюмінатором, що підсвічується, в якому видно відпочиваючий на місяці космонавт, що робить її відмінним вибором для використання в якості нічника протягом всієї ночі.

Спокійний, міцний сон гарантує тиха робота аксесуара і повітря, що ефективно зволожується нею, а швидко заснути допоможе приємне для очей LED підсвічування і функція музичної скриньки, яка заводиться шляхом обертання ілюмінатора за годинниковою стрілкою і відтворює спокійну мелодію пісні "Castle in the Sky".

Пристрій має компактні розміри та невелику вагу, його корпус надійно зібраний, виготовлений із міцного ABS пластику та поліпропілену. Розщеплення води на дрібнодисперсний холодний туман проводиться ультразвуковим приводом і системою з фільтрів з перфорацією нано, а тривала безперервна робота зволожувача забезпечується ємним резервуаром для води об'ємом 260мл і вбудованою батареєю ємністю 1200mAh.

Характеристики: Матеріал: ABS+PC+Silicone Вхідна напруга: DC5 В Музична пісня: Castle in the Sky Потужність: 1,5-2 Вт Нічний світ: теплий колір Об'єм розпилення: близько 40 мл/год Вхід для заряджання: DC5V/1A Інтерфейс живлення: Type-C Час заряджання: 2,3 години Час використання: 3 години Тип батареї: 18650 літій/1200 мАг Частота розпилення: 108 Гц Місткість резервуару для води: 260 мл Розмір продукту: 114,1 х 96 х 134,8 мм.