Тригери для ігор на смартфоні (Borofone BG2 Spartan)

245,00
грн.
Тригери Borofone BG2 Spartan - пара ергономічних тригерів для смартфона, розроблених відомим у всьому світі виробником аксесуарів та портативних пристроїв Borofone. Ця модель призначена для встановлення на бічну грань гаджета і стане чудовим вибором для гри в Peace Elite, King of Glory, Call of Duty та інші шутери, що підтримують налаштування сторонніх кнопок. Аксесуар реалізований в оригінальному, практичному дизайні, вирізняється винятковою надійністю, високою якістю виконання та простотою у використанні.

Його корпусні деталі та елементи механічних кнопок виготовлені з міцного, приємного на дотик пластику та металу, мають приємну на дотик поверхню. Зручні кнопки можуть натискатися трьома різними способами, дозволяючи користувачеві вибрати найбільш підходящий стиль гри, забезпечують блискавичне спрацьовування надчутливих контактних головок, виконаних зі зносостійкого прогумованого матеріалу.

Аксесуар сумісний зі смартфонами під керуванням Android та iOS, що мають товщину до 8.8мм. Зробивши свій вибір на користь Borofone, ви гарантовано отримаєте один із найкращих продуктів.